KORTY

Padel to nie tylko forma rozrywki, to styl życia i dzielenia go z przyjaciółmi!

Nasze korty spełniają wymogi Międzynarodowej Federacji Padla. Wykonane są z najlepszych materiałów – gwarantują bezpieczeństwo i optymalne warunki gry. Charakteryzują się nowoczesnym designem i wyjątkowym wykończeniem, są łatwe w utrzymaniu i trwałe. Pokryte są sztuczną trawą najwyższej jakości.

Oferujemy korty dla:

  • klubów sportowych
  • osób prywatnych – kort do padla zajmuje 3-krotnie mniejszą powierzchnię niż kort tenisowy – zmieści się na terenie średniej wielkości posesji – jest więc idealnym rozwiązaniem dla prywatnych inwestorów prowadzących sportowy tryb życia,
  • firm i instytucji – korty do padla są idealną propozycją dla firm dbających o dobre samopoczucie i zdrowie swoich pracowników – korty mobilne mogą być wykorzystane do organizacji eventów lub akcji promocyjnych firmy i jej produktów,
  • placówek oświatowych i terenów użytku publicznego.

Ze względu na swoje stosunkowo niewielkie wymiary 10 m x 20 m, korty do padla są świetnym rozwiązaniem do rozbudowy infrastruktury sportowej w klubach sportowych. Padel jest idealnym pomysłem na promowanie aktywnego, zdrowego trybu życia – jest ciekawą propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu na sportowo.

Rodzaje kortów

Kort zewnętrzny

Charakteryzuje się wysoką odpornością na korozje, wykonany ze stali cynkowanej ogniowo, a następnie malowanej proszkowo.

Kort panoramiczny

Brak stalowej konstrukcji wsporczej na ścianach 10-metrowych za szkłem, który daje efekt "otwartej przestrzeni".

Kort przenośny

Idealny na eventy: konstrukcja umożliwia szybki montaż w dowolnej lokalizacji (kluby sportowe, siedziby firm, tereny miejskie i gminne, centra handlowe, itd.).

Kort treningowy

Doskonale sprawdza się w grze singlowej (węższy od standardowego kortu: 6 m x 20 m zamiast 10 m x 20 m). Jest idealnym rozwiązaniem do wzbogacenia oferty klubowej.

Pozostała oferta